Dobre obrączki na ślub to podstawa tej uroczystości! Sprawdź ofertę Wedding Dream Shop!

Jakie są dostępne rodzaje obrączek ślubnych w sklepie Izabeli Janachowskiej Wedding Dream Shop?

Dobre obrączki na ślub charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością. Najczęściej wybieranymi są te ze złota o próbach najwyżej jakości: 333, 585, 750. Najbardziej polecaną przez jubilerów próbą jest 585, ponieważ zawiera prawie 60% czystego złota, co czyni ją niezwykle trwałą. Te wykonane ze złota o próbie 750 o wiele szybciej są narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Złote obrączki chwytają za serce swoim ponadczasowym szykiem i pięknym wyglądem. Do wyboru masz również obrączki wykonane z wysokiej jakości białego i różowego złota.

Dobre obrączki na ślub – zdobienia, na które możesz się zdecydować!

Po wybraniu surowca i odpowiedniego kształtu obrączek warto wzbogacić ich wygląd personalizowanymi zdobieniami. Dobre obączki na ślub mogą mieć od środka wygrawerowaną datę ślubu lub napis, który będzie bliski sercu Parze Młodej. Możecie postawić także na różne kamienie, chociaż jest to mniej popularne. Wykończenie obrączek również może być spersonalizowane i do wyboru macie satynowe, piaskowane, matowe, frezowane, błyszczące, o profilu gładkim lub diamentowym. Wybór zależy wyłącznie od Waszych upodobań i preferencji. Warto też zastanowić się nad szerokością obrączek, ponieważ przy szczuplejszej dłoni zbyt szeroka biżuteria może prezentować się po prostu nie za dobrze.

Dlaczego obrączki ślubne są aż tak ważne podczas całej ceremonii ślubnej?

Dobre obrączki na ślub kojarzą się miłością i są niepowtarzalnym symbolem całej ceremonii. Wymiana obrączek podczas ślubu jest niesamowicie ważna, ponieważ pieczętują one obietnicę, jaką składacie sobie w dniu tego ważnego wydarzenia. Bardzo często nazywane są synonimem małżeńskiej wierności. Obrączki ślubne powinny przypominać o tym niezwykłym i najważniejszym wydarzeniu w Waszym życiu. Dlatego właśnie Pary Młode tak bardzo przykładają się do wyboru tych idealnych.