Super Zings seria 10 - zbuduj własną kolekcję!

Super Zings seria 10 – zbuduj własną kolekcję!

Niepowtarzalne wzory i przyciągający uwagę wygląd sprawiają, że dzieci w każdym wieku chętnie kolekcjonują ulubione postacie. Niezliczona ilość małych, kolorowych figurek to nie tylko wspaniała ozdoba do dziecięcego pokoju, ale także nieskończenie wiele pomysłów na fantastyczną zabawę. Figurki Super Zings seria 10 zamienią nudne dni w chwile pełne niezapomnianych przygód! Czy uda się zebrać wszystkich bohaterów?

Figurki do kolekcjonowania Super Zings seria 10

Superbohaterowie nigdy nie tracą na popularności. Teraz nadchodzi jednak zupełnie nowa era – Super Zings seria 10 to figurki zwykłych przedmiotów, które zyskały supermoce! Z ich pomocą każde dziecko będzie miało okazję uratować świat wyobraźni przed figurkami złoczyńców z tej samej serii. Każdy superbohater Super Zings ma przypisanego antagonistę, który jest jego przeciwieństwem. W sprzedaży dostępnych jest aż 80 nowych figurek, w tym kilka niesamowicie rzadkich. Seria 10 obfituje w nowe, niespotykane dotąd figurki, które mogą wystąpić także w kolorze srebra lub złota.

Niesamowite i niepokonane postacie Super Zings seria 10 sprawdzą się zarówno jako towarzysze zabawy, jak i ciekawe elementy wystroju do pokoju każdego małego superbohatera. Pomogą pobudzić dziecko do kreatywnej zabawy i wywołają na jego twarzy szeroki uśmiech. Każdy zestaw Super Zings seria 10 zawiera jedną losową figurkę o wysokości około 3 cm oraz listę dostępnych bohaterów, którzy tylko czekają, aby dołączyć do akcji!

Super Zings seria 10 – dobry pomysł na mały upominek

Fantastyczna i kolorowa figurka z tej serii z pewnością przypadnie do gustu szczególnie chłopcom, którzy chcą ratować świat i stworzyć własną grupę superbohaterów. Estetyczny i atrakcyjny wygląd figurki zachęca do zabawy, a niepowtarzalny design świetnie zaprezentuje się na każdej półce. To doskonały pomysł na niewielki upominek, który zapewni wiele godzin dobrej zabawy, Świat SuperThings czeka na ratunek – czy uda się stworzyć zgraną ekipę superbohaterów i zagrażających im superzłoczyńców?